Milić zabio autogol u pobjedi protiv Anderlechta
Foto: Hina
BIVŠI branič splitskog Hajduka Antonio Milić odigrao je svih 90 minuta za Oostende koji je u 4. kolu belgijskog nogometnog prvenstva na svom terenu svladao Anderlecht sa 3:1 (1:0) i tom pobjedom preuzeo vrh ljestvice.
Milić je u 48. minuti postigao autogol za 1:1, ali je njegova momčad na kraju ipak uspjela osvojiti tri boda s kojima je stigla na čelo sa 10 bodova, tri više od Anderlechta, Club Bruggea, STVV-a, Genka i Standarda.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara