Pijani Englez napao radnika u zagrebačkoj bolnici
DRŽAVLJANIN Engleske (41) u alkoholiziranom stanju napao je jučer navečer zdravstvenog djelatnika (54) u bolnici na zagrebačkom Črnomercu. Incident se dogodio oko 23 sata, a djelatnik je zadobio lakše ozljede, piše zagrebačka policija.
Do napada je došlo u zdravstvenoj ustanovi na Vinogradskoj cesti, i to u trenutku dok su zaposlenici smještali 41-godišnjaka u krevet. On je tada počeo negodovati te je nogom udario 54-godišnjeg zdravstvenog radnika.
Iz policije su potvrdili da je kriminalističko istraživanje ovog događaja u tijeku.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati