Timisoara se žalila CAS-u zbog izbacivanja u drugu ligu
Foto: nenad Dugi / Cropix
AKTUALNI rumunjski nogometni doprvak Timisoara uputio je žalbu Međunarodnom sportskom sudu (CAS) u Lausannei nakon što mu je uskraćena licenca za nastup u rumunjskoj prvoj ligi.
Klub koji je bio u skupini Europa lige sa zagrebačkim Dinamom u sezonu 2009/10 izbačen je u drugu ligu zbog financijskih dugovanja prema državi, ali i portugalskoj Benfici. Kaznu je ratificirala i Europska nogometna federacija (UEFA) što znači da Timişoara nema pravo nastupa u kvalifikacijama Lige prvaka.
CAS je potvrdio da će se saslušanje u ovom slučaju održati 13. i 14. srpnja, a odluka bi trebala biti poznata prije početka rumunjskog prvenstva, 22. srpnja.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara