RUKOMET
Ovako su Kopljar, Gojun i Mandalinić proživjeli polufinale
BROJNI hrvatski rukometaši koji nisu u reprezentaciji emotivno su proživjeli jučerašnje polufinale i pobjedu nad Norveškom za finale.
Hrvatski rukometaši koji zajedno igraju u Berlinu, Stipe Mandalinić, Jakov Gojun i Marko Kopljar, zajedno su gledali veliko polufinale.
"Ima li nervoze", napisao je Mandalinić i objavio fotografiju s Gojunom i Kopljarom kako mirno sjede, a kasnije je vjerojatno bilo skakanja ispred televizora nakon Musinog gola za pobjedu.
Mandalinić i Gojun uputili su se na finale u Švedsku gdje će biti većina sadašnjih i bivših reprezentativaca kako bi podržali svoje prijatelje na putu do jedinog zlata koje Hrvatskoj nedostaje.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara