Karlović ispao sa Zagreb Indoorsa, ostao samo Dodig
Foto: Hina
IVO KARLOVIĆ poražen je u 2. kolu ATP turnira u Zagrebu od Cipranina Marcosa Baghdatisa sa 6:3, 6:7 (5), 6:7 (7) nakon dva sata igre.
Karlović je bio prvi nositelj turnira, nakon što je zbog ozljede odustao Marin Čilić, a ni 26 as-servisa nije ga spasilo poraza, drugog u tri međusobna sraza s Baghdatisom. Cipranin u četvrtfinalu ide na Rusa Mihaila Južnog.
Ranije je Ivan Dodig izbacio Matu Delića, ispao je i Antonio Veić, a već u 1. kolu i Borna Ćorić. Hrvatska je tako ostala samo na Dodigu.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara