I zaboravljeni nigerijski napadač otišao u Kinu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Foto: Guliver Image/Getty Images
OBAFEMI MARTINS, bivši nigerijski nogometni reprezentativac, novi je član kineskog prvoligaša Shanghai Shenhue.
Nastavili su tako Kinezi, koji su izdominirali zimski prijelazni rok, s dovođenjem poznatih nogometaša. Martins stiže iz Seattle Soundersa, člana MLS-a za koji je u 80 utakmica postigao 40 golova.
Ranije je nastupao za Inter iz Milana, Newcastle United, Birmingham City i Wolfsburg.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara