VIDEO Pogledajte kako navijači BiH u Los Angelesu pjevaju veliki hit Kemala Montena
NAVIJAČKA groznica u Los Angelesu raste iz sata u sat uoči utakmice Bosne i Hercegovine i Švicarske na Svjetskom prvenstvu.
Naš reporter Slađan Tomić poslao nam je snimku u kojoj navijači Zmajeva, okupljeni u američkom gradu domaćinu utakmice, uglas pjevaju veliki hit Kemala Montena "Nije htjela". Uz zastave Bosne i Hercegovine i dobro raspoloženje, pjesma je postala soundtrack druženja uoči jednog od najvažnijih susreta reprezentacije na ovom prvenstvu.
Okupili se i brojni navijači iz dijaspore
Posebnu pažnju privlači činjenica da se prizor ne odvija u Sarajevu, Tuzli ili Mostaru, nego tisućama kilometara daleko, u Los Angelesu, gdje će Bosna i Hercegovina večeras odmjeriti snage sa Švicarskom. Utakmica se igra na stadionu u Los Angelesu, a očekuje se i velika podrška navijača BiH iz dijaspore.
Bosna i Hercegovina nakon remija protiv Kanade traži pobjedu koja bi je približila plasmanu u nokaut-fazu Svjetskog prvenstva. Uoči dvoboja atmosfera među navijačima očito ne nedostaje.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
bi Vas mogao zanimati