Nakon korona-partyja javio se Hari Mata Hari: Spreman sam snositi posljedice
NAKON što su objavljene snimke s korona-partyja u Sarajevu na kojemu su bili estradnjaci, biznismeni, pa čak i ministar Staša Košarac, oglasio se pjevač Hajrudin Varešanović, poznatiji kao Hari Mata Hari.
"Došao sam samo u najboljoj namjeri da čestitam prijatelju rođendan", rekao je za Dnevni avaz. "Spreman sam snositi posljedice tog svog čina i prema zakonu i prema javnosti", dodao je.
Ranije se oglasio i pjevač Šerif Konjević, koji je izjavio da ga je "stid" zbog učinjenog.
Korona-party održao se u jednom sarajevskom restoranu povodom proslave rođendana doktora Jusufa Šabanovića, a osim već spomenutih pjevača i ministra Košarca ondje su snimljeni i Halid Bešlić, sarajevski biznismen Zijad Blekić, pa i dekan Veterinarskog fakulteta u Sarajevu Nihad Fejzić, koji je član tijela za praćenje i analizu situacije izazvane koronavirusom u Kantonu Sarajevo.
Proslavu je prekinula policija, a prisutnima su izdani prekršajni nalozi.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Moglo bi biti redova: Sladoledi već od 0,39 €, a Lino Lada namazi po top cijeni
Ljetna garderoba za manje od 10 €? Našli smo komade koji izgledaju odlično
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Moglo bi biti redova: Sladoledi već od 0,39 €, a Lino Lada namazi po top cijeni
Ljetna garderoba za manje od 10 €? Našli smo komade koji izgledaju odlično