Nasriju tri utakmice suspenzije zbog udaranja Bassonga
Foto: AFP
SAMIR NASRI, nogometaš Manchester Cityja, kažnjen je s tri utakmice neigranja zbog crvenog kartona zarađenog protiv Norwicha.
Francuz je glavom udario Sebastiena Bassonga još u prvom poluvremenu utakmice koju je City dobio 4:3. Disciplinska komisija Engleskog nogometnog saveza kaznila ga je s tri utakmice suspenzije, a njegov klub je odlučio da se neće žaliti.
nače, Nasriju je to prvi crveni karton u engleskom prvenstvu.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara