VIDEO Ibrahimović u studiju pustio Lepu Brenu. Američka legenda ga gledala u čudu
ZLATAN IBRAHIMOVIĆ ponovno je u studiju televizije FOX istaknuo svoju povezanost s Balkanom. Tijekom posebne emisije posvećene Svjetskom prvenstvu, Ibrahimović je svojim kolegama, nogometnim legendama Thierryju Henryju i Alexiju Lalasu, pustio pjesmu Lepe Brene.
"Luda za tobom" u američkom studiju
Dok su studijem odjekivali stihovi pjesme "Luda za tobom", Ibrahimović ju je pjevušio i istovremeno pokušavao znatiželjnom Lalasu objasniti o čemu se radi. Snimku je na društvenim mrežama objavila voditeljica emisije Rebecca Lowe. Alexi Lalas bivši je američki nogometni reprezentativac koji je za SAD odigrao 96 utakmica.
Snažna veza s korijenima
Ovo nije prvi put na ovom prvenstvu da Ibrahimović ističe svoje podrijetlo. Nedavno je pjevao hit Dubioze Koletiv "I'm from Bosnia, take me to America" i govorio kako kroz njega teče i bosanska krv, a poznato je i da sluša brojne izvođače s Balkana. U istoj emisiji i Thierry Henry je izjavio da su njegova djeca pola Bosanci, s obzirom na to da mu je supruga rođena Sarajka.
Uoči prvenstva je Ibrahimović pak najavio da će navijati za Hrvatsku. "Imam korijene u Hrvatskoj, tako da navijam za nju na ovom prvenstvu", rekao je.