Bivši igrači Dinama posjetili Modrića u Madridu: "Hvala na svemu, maestro"
LUKA MODRIĆ je nakon velikog slavlja Reala i prolaska u polufinale Lige prvaka, a prije nedjeljnog El Clasica, u svom domu ugostio nekoliko bivših igrača Dinama. Kod Modrića su u gostima bili Silvio Marić, Igor Bišćan, Hrvoje Čale, Ivica Vrdoljak, Antonio Franja, Ante Tomić, Branko Hucika...
Sve to ovjekovječili su i zajedničkom fotografijom uz Modrićevu Zlatnu loptu, a na Instagramu ju je podijelio Vrdoljak te napisao: "Hvala na svemu maestro." Delegacija dinamovaca Modrića će pratiti i u derbiju s Barcelonom na Santiago Bernabeuu.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara