ATP
Bivši četvrti tenisač svijeta propušta Australian Open
JAPANAC Kei Nishikori odustao je od nastupa na Australian Openu zbog ozljede kuka od koje se nije dovoljno oporavio, objavio je u četvrtak na Twitteru. "Već neko vrijeme imam problema s kukom. Još nije 100% izliječen i zbog toga sam prisiljen otkazati nastup na Australian Openu", kazao je Japanac.
Na Australian Openu je četiri puta stigao do četvrtfinala, a posljednji put 2019. godine.
"Ovo je za mene iznimno razočaravajuće, jer je Australian Open moj 'domaći' Grand Slam", dodao je trenutačno 47. tenisač svijeta.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara