Luka Bulić u novom Bullhitu obradio Stavrosovu "Dao bi' sto Amerika"
ODBROJAVANJE do prve utakmice Hrvatske protiv Engleske 17. lipnja ulazi u završnicu, a navijačka euforija iz dana u dan sve je veća. Kako bi povećali optimizam i dobro raspoloženje, Luka Bulić i Antena Zagreb predstavili su novi Bullhit.
Obrada Stavrosove pjesme "Dao bi' sto Amerika"
Ovoga puta, Luka Bulić je inspiraciju pronašao u velikom hitu legendarnog Jasmina Stavrosa "Dao bi' sto Amerika", koji je u parodijskoj obradi dobio novo, nogometno ruho.
"Htjeli smo dodatno zagrijati atmosferu na samom početku prvenstva. Teško da ćemo svi do Amerike, ali dobru atmosferu možemo stvoriti i doma. A naši neka samo pobjeđuju, inspiracije za nove Bullhite sigurno neće nedostajati", rekao je Bulić.
Novi Bullhit Antene Zagreb prati i videospot u kojem se pojavljuje cijela ekipa radija, odjevena u prepoznatljive crveno-bijele kockice. Uz navijačke rekvizite, pjesmu i dobro raspoloženje, pokazali su kako izgleda pravo navijačko zagrijavanje uoči prvog nastupa Vatrenih na prvenstvu.