Hoćemo li dobiti film o Kenu? Evo što kaže Greta Gerwig
FILM Barbie redateljice Grete Gerwig oduševio je gledatelje diljem svijeta, baš kao i gluma dva glavna lika, Margot Robbie (Barbie) i Ryana Goslinga (Ken). Nakon što je film ostvario velik uspjeh u kinima, sve se više postavlja pitanje hoće li se snimati nastavak te hoće li i sam Ken dobiti svoj film.
Iako zasad nema službenih izjava o tome hoće li Ken dobiti svoj film, redateljica Greta Gerwig kratko se osvrnula na tu temu u intervjuu za 60 Minutes. Kako prenosi Deadline, Gerwig je rekla da trenutno ne može komentirati ništa o tome, ali ne isključuje mogućnost snimanja filma o Kenu.
Gerwing se osvrnula i na sam način na koji je nastao lik Kena. "Imali smo previše materijala za Kena. Pisali bismo, pisali i pisali", rekla je Gerwig.
Još je prije u intervjuu za New York Times izjavila da je, prilikom pisanja scenarija za Kena, u glavi od početka zamišljala Ryana Goslinga i oko njega gradila cijeli lik.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
Ćevapi već od 2,79 €, somun za 0,25 € i ajvar 30% jeftiniji. Evo gdje
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!
Kad ste zadnji put bili nedostupni? Ako se ne možete sjetiti, niste jedini
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
Ćevapi već od 2,79 €, somun za 0,25 € i ajvar 30% jeftiniji. Evo gdje
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!