HRVATSKI NOGOMETAŠI

Vlašić majstorijom izvrtio protivnika pa lijepo zabio

Screenshot

NIKOLA VLAŠIĆ najbolji je igrač CSKA Moskve, što je pokazao i danas u utakmici drugog kola ruske lige protiv Orenburga. Zabio je za vodstvo 1:0.

U 30. minuti primio je loptu na 30-ak metara od protivničkog gola okrenut leđima.

Pritom je bio pod pratnjom suparničkog igrača kojeg je zavrtio predivnom fintom u lijevu stranu, da bi brzo izbio na 17-18 metara, gdje si je otvorio šansu za udarac desnom nogom.

Uspio je pogoditi prizemno u lijevi kut golmana Dovbnije koji nije imao šansu protiv ovako preciznog udarca.

Vlašiću, hrvatskom reprezentativcu, ovo je druga sezona u ruskom velikanu. Prošlu je proveo na posudbi iz Evertona, da bi ga moskovski klub ovoga ljeta otkupio od Engleza i s njim potpisao na pet godina.

CSKA je pobijedio 2:1 na kraju, a osam minuta nakon Vlašićevog gola zabio je i Sigurdsson za 2:0. U 40. je Malijarov postavio konačan ishod.

Zbog zakonskih restrikcija i tv prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale.