LIGE PETICE

VIDEO U tri dana od junaka Liverpoola do pogreške u stilu Kariusa

PRIJE samo tri dana golman Adrian postao je junak Liverpoola kojem je obranom jedanaesterca donio pobjedu nad Chelseajem i trofej europskog Superkupa. Iskoristio je Španjolac odsustvo Alissona zbog ozljede i prigrabio svojih pet minuta.

Međutim, već danas je napravio veliku pogrešku koja, srećom, nije skupo koštala Liverpool. Europski prvak je slavio 2:1 kod Southamptona u drugom kolu Premiershipa, a kod vodstva 2:0 u 83. minuti Adrianu je suigrač vratio loptu, a on ju je praktički dodao natrčalom Dannyju Ingsu koji je smanjio prednost Redsa i najavio dramatičnu završnicu.

Liverpool je uspio sačuvati pobjedu, a Adrian se izvukao, ali i podsjetio na Lorisa Kariusa koji je koštao klub s Anfielda izgubljenog finala Lige prvaka protiv Reala 2018. godine u Kijevu.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.