VIDEO Juventusovo najgore poluvrijeme u Ligi prvaka

JUVENTUS je doživio debakl u Ligi prvaka. Izglednim porazom kod Benfice ispada iz LP-a već u petom kolu, a prvo poluvrijeme u Lisabonu mu je najgore u povijesti tog natjecanja. Benfica mu je već do 35. minute zabila čak tri gola. Antonio Silva, Joao Mario iz penala te Rafa Silva postigli su golove za povijesni potop Juventusa u Ligi prvaka, kluba koji ju je jednom osvojio te pet puta igrao finale.

Juventus, naime, nikad u prvom poluvremenu utakmice LP-a nije primio tri gola. Kean je samo smanjio na 3:1, ali je na početku nastavka Rafa Silva svojim drugim golom Benfici donio nedostižnih 4:1. Juventus je tako nastavio s katastrofalnim rezultatima ove sezone i u Serie A i u Ligi prvaka.