VIDEO Dva brza gola i crveni karton riješili utakmicu Liverpoola i Newcastlea

NOGOMETAŠI Liverpoola prekinuli su Newcastleov niz od sedam uzastopnih utakmica bez poraza. Momčad Jürgena Kloppa gostovala je kod četvrtoplasirane momčadi Premier lige i svladala je 2:0. Sve najvažnije dogodilo se u uvodne 22 minute utakmice kada su Darwin Nunez i Cody Gakpo zabili za 1:0 u desetoj, odnosno 2:0 u 17. minuti, a golman domaće momčadi Nick Pope bio isključen s utakmice.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ISKLJUČENJE POPEA

Direktan crveni karton dobio je nakon što je daleko od svog šesnaesterca rukama uhvatio loptu ispred Mohameda Salaha, spriječivši egipatskog napadača u prodoru prema golu.

Newcastleu je ovo tek drugi poraz u Premier ligi ove sezone, a oba je doživio od Liverpoola. Krajem kolovoza na Anfieldu je bilo 2:1 za Liverpool. Uslijedio je niz od 17 uzastopnih utakmica bez poraza za Newcastle, što je novi klupski rekord.