SERIE A

Trener u Serie A krenuo u obračun sa svojim igračem. Pogledajte što se dogodilo

VENEZIA je izgubila od Sampdorije 2:0 na svom terenu u 30. kolu Serie A. Bio je to direktan okršaj u borbi za ostanak, koji je pripao gostima zahvaljujući dvostrukom strijelcu Francescu Caputu u 24. i 38. minuti. Venezia je u 86. minuti ostala i s igračem manje jer je njen napadač Thomas Henry dobio drugi žuti karton.

Henry je u 42. minuti dobio prvi žuti zbog udarca laktom, a u 86. minuti sudac Daniele Orsato dao mu je drugi žuti karton zbog prigovora i nesportskog ponašanja. To je jako razljutilo Venezijinog trenera Paola Zanettija, koji ga je žestoko napao pri izlasku s terena.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO.

Zanetti je pritom puno psovao i unosio se u lice svom igraču te je sasvim izvjesno da će Henry dobiti naknadnu kaznu zbog koje bi mogao propustiti sljedeću utakmicu. Henry će također propustiti važno gostovanje kod Spezije. Sampdoria pak u idućem kolu dočekuje Romu.