ŠTO ČEKA HAJDUKA? Crna mamba koja je dva puta ugrizla Crnogorce

Screenshot: Youtube

LEVSKI - SUTJESKA 3:1 u prvoj utakmici prvog pretkola Europa Lige. Pobjednika ovog para u drugom pretkolu čeka Hajduk.

Sudeći prema prvom poluvremenu ove utakmice ili čak prvih 20 minuta, činilo se da se uzvrat ne treba ni igrati i da se Bugari već mogu spremati za Dugopolje, gdje ih zbog održavanja Ultre na Poljudu, čeka Hajduk.

Jer Junior Mapuku, kongoanski napadač Levskog, prvi gol za novi klub zabio je već u 13. sekundi, a prije polovice prvog dijela povisio je na 2:0. Slovački defanzivac Roman Prohaska u 45. minuti poentira za 3:0.

>

Ali, nadu Crnogorcima donosi Božo Marković golom za konačnih 3:1 u 79. minuti. Na samom kraju utakmice zbog drugog žutog kartona gostima je isključen Mirko Radišić, ali bilo je prekasno da to utječe na rezultat.

Čini se da je Levski bliže prolasku, a ako tako bude, Hajduk posebno mora paziti na Mapukua, koji je prošle godine u bugarskom prvenstvu postigao 12 golova, ali igrajući za daleko lošiji Beroe. Levski je na kraju regularnog dijela proteklog prvenstva bio drugi, a Beroe sa 16 bodova manje, osmi.