Stipe Perica debitirao pogotkom u dresu novog kluba

Screenshot: Twitter

MLADI hrvatski napadač Stipe Perica debitirao je pogotkom za svoj novi klub, tursku Kasimpasu, u koji je stigao tijekom siječanjskog prijelaznog roka.

Perica je u Tursku došao na posudbu iz talijanskog Udinesea, a u 20. kolu turske Super Lige postigao je i pogodak u utakmici protiv Sivasspora.

Sivasspor je poveo u šestoj minuti preko Kilinca, ali je hrvatski napadač izjednačenje domaćinu donio u 14. minuti. Ubacio je Mahmoud Trezeguet, a Perica glavom zakucao loptu u protivničku mrežu za 1:1.

U tijeku je drugo poluvrijeme te utakmice, a na klupi Kasimpase sjedi i Haris Hajradinović, donedavni Osijekov najbolji igrač.

23-godišnji Zadranin je prije malo više od pet godina napustio Zadar i prešao u Chelsea, a onda na posudbu u nizozemski NAC Breda u kojem proveo dvije godine prije dolaska u Italiju gdje je igrao za Frosinone i Udinese.