Split prošao petardom, Karlovac penalima: Poznati svi parovi osmine finala Kupa

PETARDOM protiv Segeste u Parku mladeži Split se plasirao u osminu finala Hrvatskog nogometnog kupa.

> Šibenik u Sesvetama ispao iz Kupa; Rijeka, Inter i Istra prošli s minimalnim pobjedama

Crveni su u kombiniranom sastavu goste iz Siska, čiji bunker je izdržao 15 minuta, sve dok Rašić krasnim udarcem iz slobodnjaka nije matirao Radoševića za 1:0.

Do poluvremena je Baraban (26') udvostručio prednost domaćih, u zadnjih 20 minuta susreta u listu strijelaca upisali su se Tešija i Golubović, da bi Rašić u prvoj minuti nadoknade iz novog slobodnjaka zaključio priču.

U posljednjoj utakmici šesnaestine finala Karlovac je na Stanovima jedanaestercima nokautirao Zadrane. Poslije 120 minuta igre bilo je 1:1, a nakon penala Karlovac je slavio 9:8 i plasirao se među 16 najboljih.

Nakon ishoda ovih dvaju dvoboja poznati su i svi parovi osmine finala, koja će se također igrati na jednu utakmicu (u srijedu, 26. listopada).