Sin hrvatske trenerske ikone briljira u Turskoj u 36. godini

SIN hrvatske trenerske ikone Stanka Mršića, 35-godišnji Antonio kojeg svega nekoliko mjeseci dijeli od toga da napuni i 36. godinu svog života, posljednjih 20-ak dana briljira u Turskoj. Mršić nastupa kao veznjak Umraniyespora, kluba koji se grčevito bori za ostanak u turskoj Superligi. Činjenicu da je uopće i dalje u igri za opstanak duguje upravo Mršiću.

Naime, baš je hrvatski veznjak u posljednje tri utakmice bio ključan u pohodu na pet bodova, koliko je u tom periodu osvojila ova momčad. U prvoj utakmici protiv Adana Demirspora namjestio je jedini gol svoje momčadi u remiju 1:1, a onda je u drugoj namjestio gol za 2:0, ali pokazat će se i konačnih 2:1 te pobjedu nad Trabzonsporom.

Danas je ponovno odigrao ključnu ulogu, ovoga puta u utakmici protiv Kasimpaše. Kasimpaša je povela u 29. minuti preko Mamadoua Falla, ali konačni rezultat postavio je Mršić golom iz kaznenog udarca u 41. minuti. Bio mu je to šesti ligaški gol ove sezone, a još je dva zabio u Kupu.