LIGE PETICE

SAMPDORIA - INTER 1:3 Conteovo otkriće opet briljiralo, Inter se vratio na vrh

U DRUGOJ utakmici 6. kola Serie A Inter je na pravi način odgovorio na popodnevnu Juventusovu pobjedu i vratio se na prvo mjesto. Rezultatom 3:1 bio je bolji od Sampdorije u Genovi.

Najbolji igrač Nerazzurra bio je Stefano Sensi, koji je u 20. minuti postigao vodeći pogodak nakon što je njegov šut s 20-ak metara Sanchez malo skrenuo i prevario vratara Audera. Samo dvije minute kasnije poslao je jednu odličnu loptu za Sancheza, koji je samo trebao dovršiti posao.

Čileanac je početkom drugog poluvremena isključen nakon drugog žutog kartona koji je dobio zbog simuliranja. Jankto je brzo vratio Sampdoriju u igru, ali nada nije dugo trajala - samo šest minuta kasnije Gagliardini je postavio konačnih 1:3.

Inter je ovom pobjedom nastavio sa svojim stopostotnim učinkom pa se čini da će Juventus ove sezone napokon dobiti pravu konkurenciju. S druge strane, Sampdoria je ostala na dnu poretka sa samo tri boda i najgorom gol-razlikom u ligi.