SP RUKOMET

Rukometaši na time-outu: Tko igra srednjeg? Červar: Srednjeg igra ovaj, ovaj...

HRVATSKA je pobijedila Angolu 28:20 u svojoj drugoj utakmici na Svjetskom prvenstvu u Egiptu. Na poluvremenu je bilo 12:11 za Hrvatsku.

Lino Červar održao je bizaran time-out minutu prije kraja prvog dijela u kojem je organizirao posljednji napad Hrvatske, ali prema licima igrača činilo se kao da nitko nije točno shvatio upute.

''Igramo 7 na 6. Do kraja. Skačemo na zadnjih 5 sekundi. Srednjeg igra ovaj, ovaj, desnog vanjskog igra ovaj, da, igramo do kraja'', rekao je Červar, a igrači su ga zbunjeno gledali. Jedan od njih je upitao: "Tko igra srednjeg?", ali nije dobio odgovor.

Želite li momentalno primiti rezultate utakmica Hrvatske, sve vijesti i reakcije sa Svjetskog rukometnog prvenstva instalirajte Index.me aplikaciju i pretplatite se besplatno na tag: rukomet

Index.me aplikaciju za android besplatno možete preuzeti na ovom linku, dok iPhone aplikaciju možete preuzeti ovdje.