Remi Hajduka na pripremama u Ljubljani

NOGOMETAŠI Hajduka remizirali su protiv Spartaka iz Trnave u pripremnoj utakmici za novu sezonu u SuperSport HNL-u. Ogled protiv slovačkog suparnika igran je u Ljubljani i završio je 1:1. Trener splitske momčadi Ivan Leko koristio je u ovoj utakmici 22 igrača, ne i ozlijeđenog Marka Livaju. Debitirao je Leon Dajaku.

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu, a Hajduk je bio taj koji je morao hvatati rezultat. U 17. minuti Paur je pobjegao obrani splitskog tima i zabio u mrežu Ivana Lučića. Konačnih 1:1 stiglo je deset minuta kasnije, nakon što je mrežu suparnika pogodio Filip Čuić.

Čuić poništio gol Slovaka

Yassine Benrahou naciljao je iz slobodnog udarca s 20-a metara i uzdrmao gredu, a odbijenu loptu prihvatio je Čuić i pogodio za izjednačenje. Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.

Spartak je u prošloj sezoni bio treći klub slovačkog prvenstva. U posljednje dvije godine je osvajač tamošnjeg kupa.