Raptorsi okrenuli -16 pa tri sekunde prije kraja izgubili utakmicu

KOŠARKAŠI Orlando Magica napravili su iznenađenje u prvoj utakmici prve runde doigravanja Istočne konferencije i u gostima pobijedili Toronto Raptorse 104:101.

Gosti su pred kraj prvog poluvremena vodili i 16 koševa razlike, no Raptorsi su vratili te poveli šest razlike, da bi utakmica u zadnje dvije minute ušla u neizvjesnu završnicu. Ključan igrač bio je DJ Augustin koji je prvo u zadnjoj minuti izjednačio na 101:101, a tri sekunde prije kraja pogodio tricu za konačnih 104:101.

On je bio i najefikasniji igrač Orlanda s 25 koševa, a dodao je dva skoka i šest asistencija uz devet od 13 pogođenih šuteva iz igre. Čak šest njegovih suigrača upisalo je dvoznamenkasti broj koševa. Toronto su predvodili Kawhi Leonard s 25 i Pascal Siakam s 24 koša.