Lige petice

PSG - ANGERS 2:1 Parižani do pobjede golom iz jedanaesterca u 87. minuti

PARIS SAINT-GERMAIN preokretom je pobijedio Angers u 10. kolu Ligue 1. Završilo je 2:1, a pobjedu je donio Kylian Mbappe golom iz jedanaesterca u 87. minuti.

Gosti su poveli u 36. minuti nakon kontre i pogotka Angela Fulginija, da bi Parižani izjednačili u 69. Danilovim golom glavom poslije ubačaja Mbappea.

Mbappe je nakon asistencije došao i do pogotka iz kaznenog udarca u 87. minuti koji je sudac Bastien Dechepy dosudio nakon pregleda VAR snimke. Branič Angersa rukom je zaustavio Icardijev udarac, no gostujuće nogometaše razljutilo je što sudac ranije u akciji nije označio prekršaj na njihovom igraču.

PSG je pobjedom ostao uvjerljiv na vrhu tablice sa samo jednim porazom iz devet kola, dok trenutno četvrtom Angersu vjerojatno slijedi pad na tablici nakon što svi ostali odigraju svoje susrete 10. kola.