Pogledajte spektakl na startu sezone u Srbiji. Šest golova, tri penala, crveni...

Screenshot: Arenasport

VEĆ u prvom kolu nove nogometne sezone u Srbiji viđen je spektakl. TSC i Partizan u ludoj utakmici odigrali su 3:3.

TSC, prošlosezonski doprvak, poveo je u 12. minuti preko Antonića, a Partizan je preokrenuo krajem prvog dijela golovima Natcha i Belića. U petoj minuti nadoknade prvog dijela dosuđen je penal za domaće, a Đakovac je preciznim udarcem izjednačio na 2:2.

Prava ludnica viđena je u posljednjih 15 minuta. Prvo je TSC promašio penal u 77. minuti, a dvije minute kasnije Saldanha se sjajno snalazi u petercu domaćih i dovodi Partizan u vodstvo. U petoj minuti sudačke nadoknade Partizanov Kalulu je dobio drugi žuti karton, TSC je izborio korner, a nakon ubačaja iz kuta Stojić je udarcem glavom šokirao Partizan.