U-21 EURO

Pogledajte nevjerojatne poklone švicarskog golmana Hrvatskoj

Screenshot: Twitter

HRVATSKA je u drugoj utakmici skupine U-21 Eura pobijedila 3:2 protiv Švicarske.

Strijelci su Luka Ivanušec u 8. i Nikola Moro u 61. iz penala te Dario Vizinger u 64. minuti. Za Švicarce je smanjio Imeri iz penala u 79. minuti, a konačan rezultat postavio je Sandro Kulenović autogolom.

Prvi gol Ivanušec je postigao nakon dva velika kiksa švicarskog golmana.

Nakon što je na lijevom boku Dario Špikić stisnuo Silvana Sidlera, švicarski bek je u panici dodao svom golmanu Anthonyju Racioppiju.

On je prvo očajno ispucao loptu, točnije dodao ju je Ivanušecu, koji je pucao iz prve s preko 20 metara. Bio je to dobar šut, ali ne jak. Međutim, Racioppi se nakon užasnog izbijanja lopte istaknuo jednako takvim postavljanjem pa ga je Ivanušecov šut dočekao u raskoraku, na krivoj nozi, i lopta je završila u mreži.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE ŠVICARSKI GOLMAN DARIVAO HRVATSKU.

Hrvatska je u prvom kolu izgubila od Portugala (0:1), a u zadnjoj utakmici skupine za tri dana je čeka Engleska.