EUROPSKE LIGE

Pogledajte nevjerojatna dva gola na istoj utakmici

POLI IASI je jučer u 4. kolu rumunjske lige pobijedio UTA Arad 3:2, no bitniji od te informacije dva su nevjerojatna gola koja su pala u drugom poluvremenu.

Nakon 1:1 u prvom poluvremenu domaćini su poveli u 62. minuti briljantnim golom Octaviana Ursua. Napadač Arada vukao je loptu od centra i krenuo prema šesnaestercu gostiju. Kad je vidio da nema nikakvih rješenja namjestio se i strašnim udarcem s 30 metara pogodio same rašlje. Golman Polija nije imao apsolutno nikakve šanse, a da mu je Ursu ranije i rekao gdje će lopta završiti Teodor Axinte bi je teško zaustavio.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL URSUA

No, Ursuov potez nije obeshrabrio goste pa je Platini, sa Zelenortskih otoka, u 76. minuti izjednačio, a preokret Poliju donio je Razvan Onea fantastičnim udarcem šest minuta prije kraja.

Onea je primio loptu na kutu šesnaesterca s desne strane i onda savršenim udarcem pogodio suprotne rašlje. Domaći golman nije se praktički ni pomaknuo.