Pogledajte kombinaciju dvojice tinejdžera za pobjedu Borussije protiv Eintrachta

U UTAKMICI 12. kola Bundeslige Borussia Dortmund je na gostovanju s 2:1 svladala branitelja naslova prvaka Europa lige, Eintracht Frankfurt. Hrvatski reprezentativac Kristijan Jakić odigrao je cijelu utakmicu na poziciji stopera u sredini Eintrachtove zadnje linije.

Borussia je povela volejom Juliana Brandta nakon ubacivanja Donyella Malena u 20. minuti, a domaćini su se vratili svega šest minuta kasnije, kada je jakim prizemnim udarcem s ruba šesnaesterca zabio Daichi Kamada. Ipak, pobjedu Borussiji donio je Jude Bellingham u 52. minuti.

► KLIKNITE OVDJE I POGLEDAJTE BELLINGHAMOV GOL

Devetnaestogodišnji Bellingham došao je do devetog gola ove sezone, a asistirao mu je dvije godine mlađi Youssoufa Moukoko, koji je nakon dodavanja Niklasa Sülea lukavo iz prve proslijedio loptu prema Englezu.