LIGA NACIJA

Pogledajte golove iz utakmice Francuske i Belgije

NOGOMETAŠI Francuske nadoknadili su 0:2 i pobijedili Belgiju 3:2 u polufinalnoj utakmici Lige nacija igranoj u četvrtak navečer te tako izborili nastup u finalu natjecanja, u kojem ih čeka Španjolska. Utakmica za naslov igrat će se u nedjelju od 20:45 na San Siru.

Belgija je nakon prvog poluvremena imala dva gola prednosti nakon što su zabili Yannick Carrasco u 37. i Romelu Lukaku tri minute kasnije, a aktualni svjetski prvaci preokrenuli su rezultat s tri gola u nastavku igre. Strijelci su bili Karim Benzema u 62., Kylian Mbappe u 69. i Theo Hernandez u 90. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE S UTAKMICE FRANCUSKA - BELGIJA

Podsjetimo, dan ranije Španjolska je pobijedila europskog prvaka Italiju 2:1 i izborila nastup u utakmici za trofej pobjednika Lige nacija. Prije finala u Milanu igrat će se utakmica za treće mjesto. Taj susret Italije i Belgije započinje u 15 sati, a igrat će se u Torinu.