Europsko prvenstvo

Pogledajte golčinu Ćamile Mičijević koja je naljutila Norvežanke

HRVATSKA ženska rukometna reprezentacija poražena je od Norveške u drugom kolu druge faze natjecanja na Europskom prvenstvu u Danskoj rezultatom 36:25.

Norvežanke su utakmicu riješile serijom 7:0 u drugom poluvremenu kojom su otišle na previsokih 31:20. Posljednji hrvatski gol prije kobne serije bio je ujedno i potez utakmice s hrvatske strane.

Mičijević je kod Hrvatske bila najbolja sa sedam pogodaka

Ćamila Mičijević je nakon lijepog križanja s Dorom Krsnik pucala s 10 metara i pogodila u same rašlje norveškog gola. Bio je to pogodak za 24:20 u 42. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL.

Hrvatsku je po broju pogodaka predvodila upravo Mičijević sa sedam zgoditaka, dok su Blažević i Debelić postigle po pet. Bešen je obranila šest lopti, a Pijević jedan sedmerac.

Hrvatska u posljednjem kolu igra s Njemačkom

U posljednjem kolu u utorak od 18:15 Hrvatska igra protiv Njemačke. Za plasman u polufinale potrebna je pobjeda, a prema nekim kalkulacijama i remi može biti dovoljan.

Polufinale je na rasporedu u petak 18. prosinca, a finale u nedjelju.