u-21 hrvatska - engleska 1:2

Pogledajte fantastičan gol Bradarića koji je odveo Hrvatsku u četvrtfinale Eura U-21

HRVATSKA U-21 reprezentacija je u 3. kolu skupine D Europskog prvenstva u Kopru izgubila 2:1 od Engleske, ali je svejedno prošla u četvrtfinale u kojem će 31. svibnja u Mariboru igrati protiv Španjolske.

Englezi su poveli u 12. minuti golom Ezea iz penala, a na 2:0 povisio je Curtis Jones u 74. minuti. Prednost od dva gola vodila je Engleze u četvrtfinale jer je Portugal u tim trenucima vodio 3:0 protiv Švicarske, što je bio i konačni rezultat utakmice.

Hrvatskoj je trebao minimalan poraz za prolazak i do njega je došla u infarktnoj završnici. Igrala se prva od pet minuta sudačke nadoknade kad je Majer dodao Bradariću, a lijevi bek Lillea strašnim udarcem pod gredu s 20 metara zabio za prolazak Hrvatske.