HNL

Osijek s igračem više nije dobio Slaven. Navijači poručili Zekiću da od*ebe

Davor Javorovic/PIXSELL

ŠOK na šok za Osijek. Nakon slučaja Petra Bočkaja Slaven Belupo odnio je bod iz Gradskog vrta remijem 1:1, i to s igračem manje. Kohorta je nakon utakmice izviždala svoje igrače, a imaju što zamjeriti i treneru Zoranu Zekiću kojem žele što skoriji odlazak iz kluba.

"Hoćemo borbu", bila je poruka navijača uoči početka. I krenulo je dobro po njih.

Osijek poveo pa imao igrača više od 28. minute

Sve su domaći imali u svojim rukama. Golom Mirka Marića u petoj minuti poslije kornera došli su u vodstvo, a imali su igrača više od 28. minute, kada je isključen gostujući lijevi bek Bruno Goda zbog dva žuta kartona.

Uslijedila je potpuna kontrola domaćina, raspoloženi Abazaj pogodio je prečku, a neke prigode dobro je obranio golman Filipović.

NK Osijek - NK Slaven Belupo Live Score

Neke situacije iz kontranapada Zekićeva momčad skroz je upropastila na njegovu veliku ljutnju da bi u 86. minuti iz prekida gosti zabili.

Novi hladan tuš

Brazilac Mateus, koji je ušao 20 minuta ranije, bio je najviši u skoku i precizno savladao Malenicu za konačnih 1:1.

U 93. minuti Malenica je skinuo zicer Dolčeku. Bila je to sjajna kontra gostiju iz Koprivnice.

Uzalud su bili povici Kohorte "hoćemo pobjedu", a nakon primljenog gola, žestoko su zviždali svojoj momčadi. Zvižduci su se znali čuti i za vrijeme 1:0 vodstva Osijeka kada bi se domaći igrači dodavali u obrani.

Kohortini zvižduci i poruka treneru Zekiću

Već dugo vremena dio navijača Osijeka želi smjenu trenera Zorana Zekića. Smatraju da iz momčadi ne izvlači maksimum. Današnji kiks, nakon svih šokova s Bočkajem, dodatno su pogoršali situaciju.

Bijelo-plava birtija, Facebook stranica na kojoj se okupljaju najzagriženiji navijači Osijeka, poslala je jasnu poruku treneru.

ZEKIĆU ODJEBI! ZEKIĆU TIK TAK! ZEKIĆU ODLAZI!

Posted by Bijelo- plava birtija on Sunday, March 3, 2019

Za Slaven je ovo bio 13. remi, deseti u gostima. Dvaput su gubili u gostima ove sezone, oba puta od Dinama.