LIGE PETICE

NORWICH - MAN. UNITED 1:3 Čudesni Krul obranio dva penala igračima Uniteda

MANCHESTER UNITED slavio je s 3:1 na gostovanju kod Norwicha u sklopu 10. kola Premiershipa. Strijelci pogodaka za gostujuću momčad bili su Scott McTominay u 22. minuti, Marcus Rashford u 30. minuti i Anthony Martial u 73. minuti. Poraz Norwicha u 89. minuti ublažio je Onel Hernandez.

Mogla je pobjeda Uniteda biti i uvjerljivija da Rashford i Martial nisu svaki promašili po jedan kazneni udarac. Točnije, vratar Norwicha Tim Krul obranio im je oba pokušaja iz 29. i 44. minute.

Bio je to prvi put od 2016. da je neki golman u Premiershipu obranio dva penala u jednoj utakmici. Posljednji put to je uspio Marteen Stekelenburg koji je kao vratar Evertona obranio dva penala protiv Manchester Cityja.

Ovom pobjedom United je došao do brojke od 13 osvojenih bodova u deset kola i sedme pozicije na prvenstvenoj ljestvici, a Norwich je ostao u zoni ispadanja sa samo sedam bodova.