Napoliju vruća golijada protiv Milana

NAPOLI je u spektakularnoj utakmici pobijedio Milan s 4:2 u drugoj utakmici 2. kola Serie A. Momčad Maurizia Sarrija Sarrija vodila je s 2:0 nakon prvih 45 minuta golovima poljskog napadača Arkadiusza Milika u 18. i 33. minuti.

> Juventus slavio u Rimu, Pjaca debitirao

Međutim, u nastavku se probudila ekipa Vincenza Montelle, koja je u samo četiri minute, od 51. do 55. uspjela izjednačiti preko M'Baye Nianga i Susa Fernandeza, čiji je prekrasan pogodak s ruba šesnaesterca šokirao San Paolo.

Ipak, u 74. minuti Jose Callejon zabio je iz blizine nakon udarca Driesa Mertensa i obrane Gianluigija Donnarumme za 3:2. Nervoza je zahvatila Rossonere, pa je Juraj Kucka dobio crveni karton u 75, kao i Niang u 87. minuti. A konačnih 4:2 potpisao je Alessio Romagnoli autogolom u 94. minuti sudačke nadoknade.

Milan tako ni šestu godinu zaredom nije uspio svladati Napoli na San Paolu, koji je upisao treću pobjedu protiv spomenutog rivala u posljednje četiri utakmice pred svojim navijačima.