Mađari jako blizu dvobojima s Dinamom u 3. pretkolu Lige prvaka

NENAD BJELICA je sigurno večeras gledao utakmicu iz Budimpešte gdje je Ferencvaroš ugostio maltešku Vallettu u prvoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka i slavio pobjedu rezultatom 3:1. Bolji iz dvomeča ova dva suparnika igrat će s pobjednikom dvoboja između Dinama i gruzijskog Saburtala. Dinamo je na gostovanju u Gruziji u prvom meču slavio pobjedu rezultatom 0:2.

Ferencvárosi TC - Valletta Rezultati uživo

Mađari su poveli u 19. minuti. Michal Skvarka je izveo korner, a Lasha Dvali je pogodio za 1:0.

U 35. minuti domaćin dobiva penal nakon faula Pulisa, a Lanzfame s bijele točke pogađa za 2:0.

Potom je zaprijetila i Valletta preko Nwoka, da bi nakon nekoliko opasnih situacija pred golom gostiju Ferencvaroš u 59. minuti stigao do 3:0. Zubkov je odlično proigrao Lanzfamea koji je prebacio golmana gostiju.

Do kraja su gosti ipak uspjeli stići do gola, i to preko Messiasa. On je u 85. minuti brzu kontru svog tima okrunio golom za konačnih 3:1.

U samom finišu je Valletta ostala s igračem manje jer je Borg zaradio isključenje.