LOVREN SE PONOVNO OZLIJEDIO Liverpool srušio njegov otpadak

NAKON pet pobjeda u posljednjih sedam utakmica Liverpool je izgubio u 34. kolu Premier lige. Redse je na Anfieldu srušio Crystal Palace s 1:2 i time mu zakomplicirao borbu za Europu.

U momčadi Jurgena Kloppa od starta je krenuo Dejan Lovren, koji je u 79. minuti morao napustiti teren zbog ozljede.

Liverpool je poveo u 24. minuti prekrasnim golom Philippea Coutinha iz slobodnog udarca, ali je u 42. izjednačio Christian Benteke. Yohan Cabaye je prošao po desnoj strani pored Lovrena i centrirao unutar šesnaesterca, a tamo je Benteke uspio zabiti za 1:1.

Pokušavao je domaćin ponovno stići do vodstva, ali je primio drugi gol i doživio veliki šok, a ponovno mu je presudio bivši igrač. Nakon kornera u 74. minuti Benteke je pokraj Lovrena glavom zakucao loptu u mrežu, za veliku pobjedu gostiju.

Na kraju je hrvatski branič napustio igru zbog ozljede, a očekuje se priopćenje Liverpoola je li ozljeda teže ili lakše prirode, te koliko će Lovren pauzirati.