Kramarić iz penala zabio 14. gol u sezoni

ANDREJ KRAMARIĆ zabio je novi gol za Hoffenheim. Ovog puta je hrvatski napadač donio vodstvo 1:0 svojoj momčadi u 20. kolu protiv Fortune Düsseldorf, a gosti su izjednačili početkom drugog dijela na konačnih 1:1.

Adam Bodzek skrivio je jedanaesterac na lijevoj strani šesnaesterca, a sudac Benjamin Cortus pokazao je na bijelu točku u 16. minuti. Krama je namjestio loptu, uhvatio na krivoj nozi golmana Michaela Rensinga te pogodio desni kut za 1:0.

To je bio njegov 14. gol ove sezone u 23. utakmici, a upisao je i tri asistencije.

Fortuna je do boda stigla u prvoj minuti drugog poluvremena. Kevin Stoger  ubacio je s desne strane u srce šesnaesterca, a napadač Rouwen Hennings glavom pogodio na prvu stativu za izjednačenje.