HRVATSKI KLUBOVI U EUROPI

Ključni Dinamov igrač u pobjedi protiv Shkupija ozlijedio se u utakmici s Istrom

DINAMO je u trećem kolu SuperSport HNL-a uvjerljivo pobijedio Istru 4:1. No loša vijest je da se ozlijedio Luka Menalo. Krilni napadač Dinama morao je izaći iz igre u 61. minuti. Nakon utakmice je njegovu ozljedu komentirao trener Dinama Ante Čačić. "Osjetio je grč u mišiću, zadnju ložu. Mislim da je samo grč, da nije ništa ozbiljnije, ali moramo vidjeti", rekao je Čačić.

Menalo je bio ključan igrač u Dinamovoj pobjedi protiv Shkupija u drugom pretkolu Lige prvaka. U uzvratnoj je utakmici ušao u igru u drugom poluvremenu i odmah asistirao za gol. Nakon toga je i zabio regularan pogodak koji je sudac poništio zbog, kako je kasnije pokazala snimka, nepostojećeg zaleđa.

Još se ne zna hoće li Menalo biti spreman za utakmicu protiv Ludogorca, koja je na rasporedu u utorak u 19:45. Dinamo u prvom susretu gostuje kod bugarskog prvaka, a druga se utakmica igra na Maksimiru.