KK Zagreb u Sarajevu uspješno počeo novu NLB sezonu

ZAGREB je uspješno startao u novu sezonu NLB lige pobijedivši Bosnu u Sarajevu 71-64.

Prvo poluvrijeme bilo je izjednačeno, a Bosna je otišla na odmor s dva koša prednosti. U trećoj četvrtini Zagreb je odigrao puno bolje, te se predvođen Simonom i Tomićem rezultatski odvojio. Na ulazu u presudnu četvrtu četvrtinu vodili su 54:42.

Uspjela je Bosna smanjiti u toj četvrtini, primakli su se na četiri koša razlike, no polaganjem Pankracija Baraća minutu prije kraja nakon krađe Krstića Zagreb je poveo 67-61 i osigurao vrijedne gostujuće bodove.

Mrave je predvodio Krunoslav Simon s 20 koševa, Ante Tomić ubacio je 14, Barać 12, a Žorić 11. Nikša Prkačin nije debitirao za Zagreb u tom ogledu budući da još nije sasvim spreman.

Bosnu su predvodili Šehović sa 17 i Jovanović s 12 koševa.