Hat-trick Gameira za slavlje Seville, Čop s klupe gledao pobjedu Malage

GRANADA i Betis odigrali su 1:1 u devetom kolu Primere. Domaćine je u vodstvo doveo Foulquier u trećoj minuti, a Castro je u 40. izjednačio i postavio konačan rezultat.

Sevilla je, pak, na svom Sanchez Pizjuanu svladala Getafe s visokih 5:0. Gameiro je zabio hat-trick, a po jedan gol dodali su Konopljanka i Banega.

Hat-trick Francuza Kevina Gameira i tri opravdano dosuđena kaznena udarca za Sevillu obilježili su uvjerljivu pobjedu Andalužana na njihovom Sanchez Pizjuanu. Sevilla se s tri boda i popravljenom gol-razlikom popela do 9. mjesta na prvenstvenoj ljestvici, na kojoj vrh pripada madridskom Realu nakon subotnje 3:1 pobjede na gostovanju kod Celte.

Malaga je sa 2:0 porazila Deportivo na svom travnjaku, a golove su zabili Tighadouini u 62. i Carlos u 85. minuti. Duje Čop gledao je cijelu utakmicu s klupe.