PRIPREME HNL KLUBOVA

HAJDUK - VARDAR 3:1 Veliki preokret Hajduka s tri gola u 13 minuta

Screenshot: Youtube

NOGOMETAŠI Hajduka danas su od 17 sati po lokalnom vremenu (15 po hrvatskom) odigrali treću pripremnu utakmicu u sklopu središnjeg dijela priprema za novu sezonu u turskom Beleku.

Suparnik Hajduku bio je makedonski Vardar, trenutno prvoplasirana momčad 1. MFL-a Sjeverne Makedonije. Utakmica se igrala na Mardam stadionu u Beleku, a Hajduk je slavio s 3:1 nakon velikog preokreta u drugom poluvremenu.

Vardar je poveo već u 12. minuti golom Darka Micevskog i s tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme. Taj rezultat stajao je sve do 73. minute, kada je krenula serija kojom je Hajduk okrenuo utakmicu.

Prvo je u 73. minuti zabio Leon Kreković. Deset minuta kasnije Hajduk je poveo golom Tonija Teklića, a konačnih 3:1 postavio je Kreković u 86. minuti.