Nogometaši Hajduka otputovali su danas na Bled, gdje će u sljedećih devet dana odraditi središnji dio priprema za novu sezonu. Nakon jutarnjeg treninga na Poljudu, momčad je autobusom krenula prema Sloveniji u 13:30.
Popis putnika za Sloveniju
Trener Gonzalo Garcia na put je poveo 24 igrača. To su: Toni Silić, Ivica Ivušić, Dante Stipica, David Fesyuk, Fran Karačić, Luka Hodak, Dario Marešić, Ron Raci, Marino Skelin, Dario Melnjak, Šimun Hrgović, Mihael Žaper, Adrion Pajaziti, Adam Huram, Filip Krovinović, Rokas Pukštas, Hugo Guillamon, Illia Kutia, Noa Skoko, Etnik Brruti, Roko Brajković, Bamba, Michele Šego i Marko Livaja.
U planu tri utakmice
Tijekom slovenskih priprema Hajduk će odigrati tri prijateljske utakmice. Prva je na rasporedu već u utorak u 18:15 sati, a protivnik je sjevernomakedonska Shkendija. Svi susreti, osim onog s Celjem, bit će zatvoreni za javnost, a prijenos svih utakmica osiguran je na HDTV kanalu.