FUTSAL

Futsal: Prvak izgubio na svom terenu i ispao u polufinalu

MAKARSKO Novo vrijeme ušlo je u finale Prve hrvatske malonogometne lige nakon što je drugi put u seriji svladalo aktualnog prvaka Olmissuma u gostima (1:2). Bivši dvostruki prvak time je osigurao peto finale u nizu, a u posljednja dva su od njih bolji bili baš Omišani.

Domaćin je stigao u vodstvo u četvrtoj minuti preko Duje Kusture, a Pulinho je izjednačio u zadnjoj minuti poluvremena. Pogodak vrijedan pobjede i finala za Makarane je postigao Josip Suton u 24. minuti. Olmissum je do kraja stiskao i pokušavao nešto napraviti s golmanom-igračem, ali Makarani su izdržali.

Novo vrijeme će se u finalu suprotstaviti Futsal Puli koja je u polufinalu s 2:0 u seriji izbacila dubrovački Square. Finalna serija igra se do tri pobjede, a Puležani će imati prednost domaćeg terena.