Evo kako je Dinamo zabijao na krcatom Poljudu

NAJVEĆI derbi hrvatskog nogometa večeras se igrao u Splitu. Hajduk i Dinamo igrali su utakmicu 25. kola HNL-a, a gosti su slavili 2:0.

U sjajnoj utakmici u prvih 45 minuta vidjeli smo sve osim golova. Bilo je šansi s obje strane, a veliku uslugu Dinamu napravio je Hajdukov Ismajli koji je pocrvenio nakon dva žuta kartona koncem prvog poluvremena.

Dinamo je jako brzo poveo. Oršić je u 47. minuti ubacio s lijeve strane, a Kadzior je glavom iz blizine prevario Posavca za vodstvo Modrih. Ostao je sam i lako zabio, iako udarac nije bio nešto snažan. Kiks Hajdukove obrane.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku prvog gola možete pogledati OVDJE

U 75. minuti Modri su poveli 2:0. Petković je zakuhao po lijevoj strani, lopta je uspjela nekako doći na peterac gdje se najbolje snašao Arijan Ademi i pogodio lako za vjerojatnu potvrdu pobjede gostiju. Oršić je prethodno uspio progurati loptu do svog kapetana.