EINTRACHT U KRIZI Kovač i Rebić izgubili od Leverkusena

EINTRACHT, kojeg vodi Niko Kovač, je u 13. kolu na domaćem terenu protiv Bayer Leverkusena izgubio s 0:1 golom Kevina Vollanda u 76. minuti. Momčad iz Frankurta nalazi se u krizi, jer je ostvarila tek jednu pobjedu u posljednjih pet susreta, uz tri remija i pobjedu.

Hrvatski napadač Ante Rebić, koji je za Eintracht odigrao cijeli susret, imao je nekoliko dobrih prigoda za pogodak, ali nije uspio spasiti momčad poraza.

U 49. minuti Rebićev udarac u korner je izbio branič Leverkusena Jonathan Tah. A nakon kornera Rebić je ponovno bio u prilici, ali je njegov pokušaj glavom blokiran. U 60. minuti napadač je s vrha kaznenog prostora gađao gornji desni kut, no vratar Leverkusena uspio je zaustaviti loptu.

Ozlijeđeni Tin Jedvaj nije bio u sastavu Leverkusena.

Drugoplasirani Leipzig je svladao Werder s 2:0, a strijelci su bili Naby Keita (34) i Bernardo (87).
Večeras Borussia Moenchengladbach dočekuje vodeći Bayern.