Žorić nakon burne rasprave izletio iz Cibone, Hermes protiv Vukova okrenuo -14

U JEDNOJ od većih senzacija dosadašnjeg tijeka košarkaške sezone, do danas neporažena Cibona izgubila je u 5. kolu Premijer lige u Draženovom domu od Hermes Analitice 92:83 nakon što je imala čak 14 poena prednosti.

Cibosi su nakon prve četvrtine vodili 34:20 i nije se činilo da će jedna od najslabijih momčadi u ligi uspjeti išta napraviti. No, gosti su do poluvremena poveli jedan razlike da bi serijom 13:0 u završnici došli do senzacionalne pobjede.

"Dan prije smo imali neugodnu situaciju. Tijekom analize utakmice s FMP-om Luka Žorić je burno reagirao i izletio iz kluba. Da, prozvao sam ga, ali ga nisam ni otpisao ni otjerao. Nadam se da će se vratiti, ali to je sad na upravi. To je ostavilo traga na dečkima", rekao je nakon utakmice Cibonin trener Slobodan Subotić.

Kod Cibone su najbolji bili Domagoj Bošnjak s 29 i Cleveland Melvin s 25 poena, dok su goste do pobjede vodili Ivan Svoboda s 23 i Marko Raič s 19 koševa.